Długoterminowy najem samochodu

Profinans Sp z o.o. oferuje długoterminowy najem samochodu w Polsce lub Czechach.

Kontakt 502453243 Szymon Spolankiewicz

Długoterminowy najem samochodu – zasady

W wynajmie długoterminowym, po upłynięciu terminu umowy wynajmu, samochód wraca do osoby lub firmy finansującej. Istnieje możliwość wykupu samochodu

Jak działa długoterminowy najem samochodu?

W umowie wynajmu określa się szacowany przebieg, jaki auto wykona podczas okresu, na jaki zawarte zostanie porozumienie. Pozwala to przedsiębiorcy z góry określić koszty związane z eksploatacją samochodu, takie jak zakup opon, wymiany zużytych części czy też przeglądy okresowe. W cenę wynajmu wliczone są również koszty ubezpieczenia, assistance oraz auto zastępcze, które zapewni ciągłość użytkowania samochodu służbowego, a w niektórych przypadkach nawet koszty paliwa.

Co więcej, firmy zajmujące się długoterminowym wynajmem samochodów oferują możliwość rozłożenia płatności na stałe, miesięczne raty. Dzięki temu, przedsiębiorca może z wyprzedzeniem zaplanować swój budżet, wiedząc, że co miesiąc zapłaci zawsze tę samą kwotę za użytkowanie pojazdu. Dzięki mniejszej liczbie faktur, również księgowość jest znacznie prostsza.

Dodatkowo przedsiębiorca nie musi martwić się o sprawy związane z administracją pojazdu, gdyż one również leżą po stronie firmy finansującej. Odpowiada ona za pełne przygotowanie auta do wydania, często zajmuje się również umawianiem przeglądów, a nawet załatwia sprawy związane z mandatami. To wszystko powoduje, że długoterminowy najem samochodu jest coraz częściej wybieraną opcją przez przedsiębiorców.

668112888,  502453243

    © 2024 Biznesowe Doradztwo | WordPress Theme: Cosimo by CrestaProject.