Inwestycje Ziemskie

Pokochasz takie inwestowanie

Oferujemy bezpieczny sposób na zakup nieruchomości, który można potraktować jako program regularnego inwestowania.
Cena nabycia jest rozkładana przez sprzedającego na wygodne raty bez odsetek. Ponieważ nie jest to pożyczka ani kredyt klienci nie muszą pokrywać kosztów nabycia środków.
Przedmiotem inwestycyjnym są starannie wyselekcjonowane działki o statusie niezabudowanego gruntu rolnego (czyli w najwcześniejszym etapie rozwoju), o powierzchni około 3000 metrów kwadratowych każda.
Doświadczenia ostatnich lat oraz prognozy potwierdzają, że zakup gruntów na w ich wczesnym stadium rozwoju daje ponadnormatywne zyski w porównaniu do innych, dostępnych na rynku instrumentów finansowych (lokaty, obligacje, giełda).
Akt własności działki inwestycyjnej jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa

Jak to działa?

Po wybraniu nieruchomości która Ci się podoba, wybierasz sposób nabycia ( wszystko odbywa się w wygodnej dla inwestora ścieżce online, po założeniu konta inwestora )
My tworzymy dla Ciebie umowę przedwstępną a następnie wspólnie umawiamy spotkanie w Kancelarii Notarialnej.
W dniu podpisania Aktu przeniesienia praw do własności na Twoją osobę dokonujesz umówionej pierwszej wpłaty na którą się umówiliśmy wcześniej.
Pozostałą do zapłaty część ceny spłacasz na warunkach zapisanych w Twoim Akcie własności.
Nie musisz iść do Banku, nie obciążymy Twojej zdolności kredytowej. Akt własności to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich pieniędzy a najlepsze jest to że od tego momentu ta nieruchomość „pracuje” dla Ciebie w całości.
Kontakt tel – 0048668112888,  0048502453243 lub biuro@profinans.pl lub skorzystaj z ponizszego formularza

     
    © 2024 Biznesowe Doradztwo | WordPress Theme: Cosimo by CrestaProject.