Bez kategorii

Zmiany, one się dzieją !

Zmiany, one się dzieją !
Witaj serdecznie
Zauważyłeś/aś, że swiat biegnie w jakims szalonym pędzie, a my razem z nim, nie wiedząc dokad i po co?
Zauwazyłeś/aś jak technologie nas wchłaniaja niczym wir wodny?
Zauważyłeś, że w tej gonitwie zapominamy żyć?
Zauwazyłeś, że w tej gonitwie zachowujemy sie jak niewolnicy, tyle że mniej problemowi bo samonapędzającymi sie w tym kierunku?
Zmiany są, one sie dzieją – rzecz w tym, aby mieć ich świadomość i umiec z nich korzystać ze zrozumieniem, aby Życ, a nie wegetować, aby się radować, tworzyć, współtworzyć, aby jednoczyc się, a nie walczyć z sobą – bo w imię czego i dla kogo?

Zatem – pomyśl o Sobie, o swojej Rodzinie, Przyjaciołach, podnieś swoje wibracje, usiądź na chwilę, wyłącz gonitwę mysli, zachowań, nawyków…
Odkryjesz, że mimo, iż nie ganiasz świat ciągle istnieje – on będzie istniał z Tobą czy bez Ciebie, świat sie Tobą nie przejmuje za bardzo, wię może zajmij się sobą…
Bo kiedy pomożesz sobie będziesz mógł pomóc światu i innym Ludziom

DOBRA INFORMACJA – MOŻNA KORZYSTAĆ ZE ZMIAN ŚWIADOMIE

pictureKrótka historia zmian w wybranych technologiach ostatnich lat:
Telefonia – pamietasz jak to drzewiej bywało? Może latek mało masz to i powiem Tobie, że kiedys czekało sie na instalację telefonu stacjonarnego kilka-kilkanascie lat – tak tak, dobrze widzisz.

Potem pojawiły się telefony komórkowe (analogowe), niektóre wielkosci walizki. Potem nastapiła era cyfryzacji i miniaturyzacji telefonów. Malutkie to było, zgrabne – a i bateria potrafiła tydzien i wiecej wytrzymać.
I nastapił przełom – pojawiły się w dobie już dobrego, działajaceg internetu narzędzia do komunikacji z całym swiatem np. skype.
A na przełomie lat 2006/2007 pojawiły sie smartfony i iphony. Tak tak,  to niespełna 10/11 lat. A dzisiaj widzisz, jak dziecko, które chodzic jeszcze nie umie, ale smartfona czy iphona czy innego tableta osbługuje z pełna znajomoscia tematu.

A rynek finansowy? Teoretycznie mamy więcej, a emocjonalnie żyjemy gorzej. Ganiamy, ganiamy i odczuwamy coraz mniejsze bezpieczeństwo naszej przyszłości z coraz mniejszą swobodą  dysponowania przez nas naszymi finansami.

A Taxi? Skad taki bunt taksowkarzy na kierowców Ubera? Bo nowe technologie pozwoliły stworzyć rynek dla innej formy transportu ludzi – który to w samej Polsce ma ponad 1 mln klientów. A co to znaczy? Że ten milion nie skorzystał z tradycyjnych taksówek. Co się zmieniło? Technologie.

Wypozyczalnie filmów tradycyjne, nie ma, znikły, rozpłynęły się w powietrzu – wyparte przez technologie m.in. Netflix

Podróże? Gdzie sa te niezliczone ilosci biur podróży? Znikły z krajobrazu. A co z podróżami, turystyka? Maja się znakomicie.
Turystyka jest nr jeden segmentem gospodarki światowej, 9 bilionowy rynek (wg nomenklatury europejskiej)
Cóż zatem sie wydarzyło? Technologie, m.in. najwiekszego Klubu Podróznika na świecie – DreamTrips
I powiem Tobie więcej.
Pojawiła się razem z DreamTrips tzw Flye Card, czyli inteligentna karta – wydarzenie na miarę wejscia na rynek iphonów czy smartfonów. A co to znaczy?
Ze ci wszyscy, którzy wykorzystaja tę szanse – i DreamTrips i Flye Card będa odcinac kupony na długie lata do przodu. To jest rynek szacowany na 500 mln uzytkowników. A ja wierzę, znajac realia, ze to sie wydarzy. (http://www.spolankiewicz.pl/index.php/kontakt/)

CÓŻ CZYNIĆ ZATEM?

picture

Zacząć ŻYĆ !!!

Świat jest piekny przez swoja różnorodność, uśmiech, radość, miłość, marzenia …
Cóż czynić zatem?
Zdać sobie sprawę, że zmiany sie dzieją, zauważyć je, wyciagnąc wnioski, wyluzować, uśmiechnąć się i zaaplikowac te zmiany do swojego Życia, a nie wegetacji.

Dlatego porozmawiaj z sobą, znajdź swój cel, odkryj na nowo swoje marzenia, podnieś swoją energię na poziom radości, a wtedy i świat pochyli się życzliwiej nad Tobą, a nawet pomoże Tobie w realizacji więcej życia w życiu.
Cóż czynić zatem? Dołacz do nas
Zapoznaj się – www.systemway.pl
Mamy skuteczne rozwiazania w tym temacie – Twoja decyzja, a wspólne działania, zrobimy to razem. www.akademiawiem.worldventures.biz

Jestes Wspaniałym Człowiekiem. Gratuluję, ze jesteś.

Szymon Spolankiewicz, 502453243

Elżbieta Spolankiewicz, 668112888

www.spolankiewicz.pl
www.akademiawiem.pl

© 2024 Biznesowe Doradztwo | WordPress Theme: Cosimo by CrestaProject.